KRATKI krbová vložka ARKE 95 černá
Kód: EKO-005292Související produkty
Detailní popis produktu
Proč krbová vložka KRATKI ARKE 95?
- krbová vložka z kvalitní oceli
- externí přívod vzduchu
- vložka je vybavena turbínami
- dvoustupňové spalování
- splňuje normu ekodesign
- oplach skla
- popelník
Zařízení má třístupňové nastavení ventilátoru. V závislosti na výběru jednoho z nich:
poloha 0 - turbíny se automaticky zapnou a pracují se sníženými otáčkami poté, co teplota snímače dosáhne 50 ° C. (Senzor je umístěn pod popelníkem v přední části zařízení)
poloha 1 - turbíny pracují nepřetržitě při snížené rychlosti bez ohledu na provoz kazety,
položka 2 - turbíny běží nepřetržitě plnou rychlostí bez ohledu na provoz kazety.
Turbíny jsou odpovědné za nutnost cirkulace vzduchu, díky čemuž je teplo účinně přenášeno do okolního prostředí.
Zdarma vám spočítáme potřebný materiál pro obezdění krbové vložky přesně podle vašeho projektu.
Doporučíme vhodné izolační desky, lepidla i další komponenty, aby vše správně fungovalo a bylo bezpečné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky bez výměníku |
|---|---|
| EAN: | 5901350016466 |
| Jmenovitý výkon: | 14 kW |
| Kouřovod: | 200 mm |
| Délka polen: | 50 cm |
| Doporučená MOC s DPH: | 42296.0000 |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Materiál: | ocel |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo: | dřevěné brikety/dřevo |
| Popelník: | Ano |
| Sekundární spalování: | Ne |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost: | 83 % |
| Váha: | 150 Kg |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Přikládání: | přední |
| Akumulační materiál: | TERMOTEC |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,10 % |
| Jmenovitý výkon (kW): | 14 |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Prosklení: | přední |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin: | 195 °C |
| Regulovatelný výkon maximální: | 18,2 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 7 kW |
| Rozměr (ŠxVxH): | 1020x620x528 mm |
| Rozměr skla: | 887x421 mm |
| Účinnost (%): | 83 |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Regulovatelný výkon minimální: | 7 kW |
| Regulovatelný výkon maximální: | 18,2 kW |
Krbová vložka Arke 95 video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
