KRATKI krbová vložka ARKE 70
Kód: EKO-005291Související produkty
Detailní popis produktu
Proč krbová vložka KRATKI ARKE 70?
- krbová vložka z kvalitní oceli
- vložka je vybavena turbínami
- dvoustupňové spalování
- splňuje normu ekodesign
- oplach skla
- popelník
Zařízení má třístupňové nastavení ventilátoru. V závislosti na výběru jednoho z nich:
poloha 0 - turbíny se automaticky zapnou a pracují se sníženými otáčkami poté, co teplota snímače dosáhne 50 ° C. (Senzor je umístěn pod popelníkem v přední části zařízení)
poloha 1 - turbíny pracují nepřetržitě při snížené rychlosti bez ohledu na provoz kazety,
položka 2 - turbíny běží nepřetržitě plnou rychlostí bez ohledu na provoz kazety.
Turbíny jsou odpovědné za nutnost cirkulace vzduchu, díky čemuž je teplo účinně přenášeno do okolního prostředí.
Zdarma vám spočítáme potřebný materiál pro obezdění krbové vložky přesně podle vašeho projektu.
Doporučíme vhodné izolační desky, lepidla i další komponenty, aby vše správně fungovalo a bylo bezpečné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky bez výměníku |
|---|---|
| EAN: | 5901350016312 |
| Jmenovitý výkon: | 8 kW |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Délka polen: | 30 cm |
| Doporučená MOC s DPH: | 28998.0000 |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Materiál: | ocel |
| Norma: | EN 16510-2-1, Ekodesign |
| Oplach skla: | Ano |
| Palivo: | dřevěné brikety/dřevo |
| Popelník: | Ano |
| Sekundární spalování: | Ne |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost: | 84 % |
| Váha: | 110 Kg |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Přikládání: | přední |
| Akumulační materiál: | TERMOTEC |
| Deflektor (clona): | Ano |
| Emise CO (Při 13% O2): | 0,09 % |
| Jmenovitý výkon (kW): | 8 |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Prosklení: | přední |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Průměrná teplota spalin: | 165 °C |
| Regulovatelný výkon maximální: | 10,4 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4 kW |
| Rozměr (ŠxVxH): | 760x520x528 mm |
| Rozměr skla: | 617x321 mm |
| Účinnost (%): | 84 |
| Způsob vytápění: | teplovzdušný |
| Regulovatelný výkon minimální: | 4 kW |
| Regulovatelný výkon maximální: | 10,4 kW |
Krbová vložka Arke 70 video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
