HIGHER kachlová kamna KRIS MORIS
Kód: EKO-012319Doprava zdarma na vše
10 000+ produktů skladem
Rychlá výměna zboží
Detailní popis produktu
HIGHER kachlová kamna KRIS MORIS
Nevíte, která krbová kamna jsou pro vás ta pravá?
Poradíme vám zdarma – stačí nám říct velikost místnosti, typ vytápění a váš rozpočet.
Vybereme kamna přesně na míru vašemu domu. Poradíme s výkonem, typem paliva i designem, aby kamna sloužila spolehlivě dlouhé roky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kachlová kamna |
|---|---|
| Jmenovitý výkon: | 9 kW |
| Kouřovod: | 120 mm |
| Barva: | krémová |
| Délka polen: | 32 cm |
| Doporučená MOC s DPH: | 45063.0000 |
| Dostupnost: | Dodáme za 1-2 týdny |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Materiál: | kachle |
| Typ skla: | rovné |
| Účinnost kamen: | 68 % |
| Odvod spalin: | vrchní |
| Regulovatelný výkon maximální: | 10 kW |
| Regulovatelný výkon minimální: | 8 kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
