POWERMAT PM-PDM-1500M hydrodynamický malířský agregát
Kód: PM-0000884
Neohodnoceno
Skladem (2 ks)
Detailní informace
Doprava zdarma na vše
Doprava zdarma na vše
10 000+ produktů skladem
10 000+ produktů skladem
Rychlá výměna zboží
Rychlá výměna zboží
Detailní popis produktu
POWERMAT Malířský agregát s hydrodynamickým malováním PM-PDM-1500M
Výhody:
  • Nižší spotřeba barvy ve srovnání s válečkem nebo štětcem.
  • Lze malovat svisle i vodorovně.
  • Jednotka je mobilní a pohodlně se používá.
Univerzální trysky
  • Pistole obsažená v sadě pracuje se širokou škálou trysek dostupných na trhu od různých výrobců.
Snadné čištění a údržba
Mobilita zařízení
Technické parametry:
  • Výkon zařízení: 1500 W
  • Provozní tlak: až 225 bar
  • Střední rychlost: až 4 l/min
  • Maximální velikost trysky: 0,025" - (0,63 mm)
  • Typ motoru: střídavý
  • Kompresní mechanismus: membránové čerpadlo poháněné hydraulickým pístem
  • Čistá hmotnost: 33,6 kg
  • Hrubá hmotnost: 38 kg
  • Délka hadice: 15 m
Obsah balení:
  • Malířská pistole se stříkací tryskou
  • Sací hadice s filtrem
  • Přepadová hadice
  • Hadice pro pistoli (15 m)
  • Prodloužení pistole (50 cm)
  • Sada seřizovacích klíčů v pouzdře
  • Tryska pro pistoli 515 (otvor 0,015" - úhel rozstřiku 50°, cca 0,87 l/min)
  • Tryska pro pistoli 517 (otvor 0,017" - úhel rozstřiku 50°, cca 1,13 l/min) - (univerzální velikost pro emulzní a latexové barvy)
  • Tryska pro pistoli 621 (otvor 0,021" - úhel rozstřiku 60°, cca 1,74 l/min) - (velikost pro akrylové, emulzní a latexové barvy)
  • Plastová, tvrdá kolečka (NIKOLIV NAFUKOVACÍ!)
Doplňkové parametry
Kategorie: Stříkací jednotky
EAN: 5902565277253
Doporučená MOC s DPH: 13275.0000
Dostupnost: Skladem
Pracovní tlak: 225 bar
Typ: Airless
Výkon: 1500 W